Návštěvní kniha

Napište 123
Jana Svobodová (9.7.2017 09:03)
Krásné léto všem přeje p.uč. Janička, která se ráda stane součástí vaší školky od září.2017.
Bohumiňáci (11.5.2017 10:52)
Hezký pozdrav všem indiánům! Vaše indiánské pozdravy jsme zaznamenali až v Bohumíně. Každý den sledujeme, co všechno jste zažili a není toho málo. Tak ještě přejeme mnoho zážitků!
Kordíci (8.5.2017 16:53)
Děkujeme za krásné fotky. :-) Vypadá to, že počasí indiánům a indiánkám přeje. :-) Krásný pobyt všem a klidné spaní. Těšíme se na vyprávění a další fotoreportáž. :-)
squaw (8.5.2017 13:01)
Pírko plné pozdravů...všem indiánkám a indiánům,posílám do klidné osady :-) tady to bouří, burácí...Tak ať u vás je hezky, teplý pelíšek a plno zážitků...Těším se na vyprávění! Zdravím všechny statečné!Vaše...v Praze zapomenutá squaw...
Kukolíci (6.5.2017 22:34)
Děkujeme za 1.vlaštovky :-) Přejeme vám všem krásný pobyt a hlavně klidné spaní :-)
Plšíci - Marcela, Miriam, Amélie a Tuffi (1.12.2016 22:04)
Chceme poděkovat všem, kdo se podílejí na chodu této báječné školky!Výstava se nám moc moc líbila a jako vždy, byla prostě jedinečná! Je za tím spousta práce a my si toho moc moc vážíme!Krásně jsme se naladili na letošní Vánoce a všem přejeme krásný adventní čas a hodně pohody a síly do dalšího roku!
Natálie Bobak (31.7.2016 22:04)
Dobrý den.Chtěla bych touto cestou poděkovat pí.učitelkam Danušce a Janě za pěkný přístup k mému synovi.Díky paní učitelkam se Andrej do školky vždy moc těšíl.Take všem paním učitelkám z ostatních tříd,á všem paním kuchařkám ,tetam)). p.Bokrová, ještě jednou moc děkují za to krásné prostředí, za profesionální kolektiv, za tý nádherné zážitky na zahradě. Všem vám DĚKUJI!!! P.S.Andrej šle pozdrav od babičky pro Danušku a Janů
Hakenovi (15.6.2016 13:28)
Jelikož rok zase uplynul strašně rychle a Honzíkův ve školce je poslední a užívá si poslední týdny a dny ve skvělé školce ,chtěla bych touto cestou MOC ,MOC poděkovat do Koťátek našim paním učitelkám Ivě a Monice.Věnovaly jste se celé 3 roky našemu mláďátku,středňákovi a teď už vlastně školákovi a připravily jste ho na vstup do školních lavic bezvadně... .Strašně rychle to uteklo a My Vám za vše moc děkujeme.Byly to krásné 3roky v KOŤATECH :o) Děkujeme !!!
Topičovi (19.5.2016 23:05)
Vzpomínáme na naše slovutné panoše ze Slunečného vršku. Jistě si ten rytířský stav za to úsilí zaslouží. Velký dík patří všem sloužícím na hradě a zejména těm v černé kuchyni. Už se těšíme, až vás plechový oř přiveze zase zpátky do Prahy.
Václavíkovi (18.5.2016 23:40)
Zdravíme všechna statečná pážata a především pak sličné rytířky ze Slunečného vršku :-). Vzdáváme hold a provoláváme slávu celé královské družině za to, jak se příkladně stará o budoucí rytíře a rytířky. Věříme, že se po této náročné zkoušce vrátí všichni domů jako hrdí členové šlechtického rodu. Děkujeme za Vaši péči, informace, krásné fotky a také za dnes doručené psaní i s překrásnou ilustrací :-). Krásný večer všem přejí. Václavíkovi
Bizoni (18.5.2016 06:44)
Zdravíme z o trochu teplejší Prahy. Podle oblečení všech pážat a jejich doprovodné družin je vidět, že teplota nestoupá...Moc díky za foto Honzíka a jeho nové holky. Vypadají, že se opravdu mají rádi. Děkujeme. Bízkovi
Mayrovi (17.5.2016 21:01)
Děkujeme za mávání do webkamery,a krásné ukoly pro děti,ale opět postrádáme pár Kotátek ,moc pážátka pozdravujem.
král a jeho družina (17.5.2016 20:42)
Děkujeme za pusu, děláme co můžem.
Garaiovi. (17.5.2016 20:42)
Zravime naše pážata a jejich doprovod.Jako každý rok děkujeme za mávání do webky.Tentokrát jste mám to ulehčili s časem:-)
Gladicsovi (17.5.2016 18:16)
Zdravíme celou královskou výpravu a děkujeme za informace o budoucích rytířích,na které vždy netrpělive čekáme celý den :-) Postrádáme ovšem fotky našich rozesmátých Berušek :-( a :-) Přejeme hodně zážitků a pusu všem. Gladicsovi