Návštěvní kniha

Napište 123
Tučkovi (13.4.2018 07:53)
Moc zdravíme všechny děti, skřítky, vodníky a paní učitelky.Přejeme krásný den plný zážitků a zítra šťastný návrat domů. Už se moc těšíme na vyprávění!
Bartlici (12.4.2018 22:50)
Posíláme velký dík p.ucitelkam, za to,jaký nádherný program pro naše malé skritky pripravily. Protože na tyto zážitky, myslím si, budou vzpomínat dlouho... Pozdravy všem a hlavně našemu prerostlemu skritkovi Adámkovi. Krásný a dobrodružný Pátek.
Mickovi (12.4.2018 21:59)
Posílame mnoho pozdravů na kouzelnou školku v přírodě! 3Děkujeme za krásnou fotoreportáž a čas, který vĕnujete dĕtem. Věříme, že na tento vydařený výlet budou všechny ještě dlouho vzpomínat.Doufáme, že vám hezké počasí vydrží a potkáte další roztomilé skřítky. Pozdravujeme piráta Jiříka!
Bauerovi (12.4.2018 20:52)
Zdravíme všechny děti i paní učitelky, a moc děkujeme za fotky a info! Je vidět že se máte skvěle:)
Kořínková (zatím ještě matka naštěstí ne babka:o)) (12.4.2018 20:26)
Zdravíme všechny účastníky zájezdu pro skřítky a skříťata. Doufáme, že jste prožili opět krásný a dobrodružný den. Nás sluníčko hřálo na výletě za kocourem Mikešem a představte si, že jsme kousek za Mnichovicemi zahlédli podobné ploutvičky jako Vy. V tom sluníčku to vypadalo skoro jako duha,úplný pstruh duhový :o) A mnohokrát děkujeme za kulturní okénko, právě s Filípkem posloucháme kantátu Otvírání studánek. Jak Vás tak známe, určitě jste to pojali i pro děti se vším všudy:o) Tj.soprán, alt, baryton, recitátor, ženský sbor a doprovod (ten tvoří dvoje housle, viola a klavír):o) Je to moc krásné, děkujeme za inspiraci a hlavně za péči o naše skřítky! Krásný (a hlavně šťastný!!!) nadcházející pátek přejí Švorcovi Kořínkovi.
Kořínková (zatím ještě matka naštěstí ne babka:o)) (12.4.2018 20:26)
Fikoczková Blanka (12.4.2018 19:16)
Naše milé"úči" dovolte ,abych se před Vámi hluboce poklonila a vyslovila Vám velkou úctu a obdiv k vaši práci.Jsem nesmírně štastná, že naše vnučky mohly navštěvovat tak bezvadnou školku jako je ta Vaše.To co děláte pro ty naše víly a skřítky je neutuchající a záslužná práce.Naše Esterka a Stelinka na Vás nezapomenou a dlouho budou na Vás vzpomínat.Nadšená babička Blanka
Dřízhalovi (12.4.2018 15:32)
Moc pozdravujeme všechny kouzelné skřítky i malé víly a jejich báječné a statečné super úči:-))) Věříme, že si užíváte další den plný sluníčka a lesního dobrodružství....Děkujeme za vyčerpávající informace i krásné fotky.Moc myslíme na tu naší kudrnatou holčičku:-), snad moc neškytá:-)))
Padrtovi (11.4.2018 23:15)
Zdravíme všechny malé skřítky, víly a super úči :) Děkujeme za parádní fotoreportáže. Ryby, které tam rybáři nasadili, jsou určitě lososi od norské výpravy na světovém poháru v biatlonu, které nesnědli :)))
Vlčáci (11.4.2018 22:56)
Moc děkujeme za fotky které jsou krásné, přejeme Vám všem krásné počasí a ještě fůru zážitků, myslím že je to tam více než fajn, doufám že Daniel v noci necestuje, s pozdravem a dobrou noc
Kačákovi (11.4.2018 22:16)
Petrův zdar všem malým skřítkům a vílám a samozřejmě Všem paním učitelkám!...Moc děkujeme za skvělou péči a krásný program. Ps: Prečetla jsem celou encyklopedii o rybářství a fotka mi pasuje na všechny ryby,tak nevim...Honzik vtom ma o neco jasneji,je to pry maly zralok:-). Dekujeme.
Smékalovi (11.4.2018 21:52)
Moc děkujeme za vyčerpávající informace, můžeme dětem jen závidět, jak si užívají a jaké mají skvělé pečovatelky!
Hnykovi (11.4.2018 08:34)
Zdravíme všechny do hotelu Pavla a moc děkujeme za pěkné informování o vílách a skřítcích a za bezva fotky! Rybáři Vás asi trochu "tahali za nos", zřejmě se jednalo o pstruha duhového, ale je to ryba z čeledi lososovitých ;) Pozdravujte Nelinku a užívejte si!
Herštíkovi (10.4.2018 22:46)
Posíláme pozdrav všem vílám a skřítkům na Vysočinu.Myslíme si, že rybáři měli na mysli pstruha duhového, který se u nás běžně chová.Pozdravujeme Vítka.
Duškovi (10.4.2018 21:50)
Posíláme pozdrav na Vysočinu, užívejte si sluníčka. A co se týká rybiček, které jste dnes pozorovali, tak vás asi rybáři nachytali. My si myslíme, že to byli pstruzi. Uvidíme jak to je, vše je možné.... Přejeme hodně zážitků a pohody, pozdravujte Simonku. Duškovi