Připravujeme pro Vás nové webové stránky. Vzhledem ke kapacitě nelze současné stránky  plně aktualizovat.

Vánoční výstava

2.-6.12. vždy od 13.00 do 17.00

po tel.dohodě i během dopoledne / 603 55 16 25 /

A protože slavíme 40.výročí mateřské školy, tak si zavzpomínáme, jak slavily Vánoce holky z naší školky. Těšíme se na Vás.

Zahradní slavnost

se vydařila. Počasí nám přálo a na zahradě se sešlo mnoho dětí, rodičů i prarodičů. Před fotogalerií jsme slyšeli radostné: "jééé, tady jsem!", přišli naši bývalí žáčci a zaměstnanci. Paní ředitelka Rotterová, která tu pře čtyřiceti lety zahajovala provoz, zasadila na zahradě keř, všichni společně jsme zavzpomínali na minulá léta. A protože slavnost byla v duchu let osmdesátých, tak celá parta "holek z naší školky" ve slušivých retro kostýmech zazpívala vlastní verzi písničky Holky z naší školky. Velký úspěch měla i retro tombola. Pochutnali jsme si na dobrůtkách z Jednoty u Dorotky, opekli buřty, všichni si užili balonkovou show, zpěv i tanec se skupinou Nanovo a veselé soutěže pro děti.

Děkujeme za krásná přání.

Výzva 28

V rámci operačního programu Praha - pól růstu se paní učitelky zúčastnily zahraničních stáží ve Finsku a Nizozemsku, které byly zaměřené na začleňování dětí s OMJ. Prezentace z těchto stáží jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.