Přijmeme uklízečku, nástup 1.11.2019

         kontakt 603 55 16 25, mskrejpskeho@mybox.cz

Burza podzimního a zimního oblečení a sportovních potřeb

14.10.     13.00 -17.00     příjem věcí
15.10.    13.00 -17.00     prodej

16.10.     15.00 -16.30    výdej věcí

    Zahradní slavnost

se vydařila. Počasí nám přálo a na zahradě se sešlo mnoho dětí, rodičů i prarodičů. Před fotogalerií jsme slyšeli radostné: "jééé, tady jsem!", přišli naši bývalí žáčci a zaměstnanci. Paní ředitelka Rotterová, která tu pře čtyřiceti lety zahajovala provoz, zasadila na zahradě keř, všichni společně jsme zavzpomínali na minulá léta. A protože slavnost byla v duchu let osmdesátých, tak celá parta "holek z naší školky" ve slušivých retro kostýmech zazpívala vlastní verzi písničky Holky z naší školky. Velký úspěch měla i retro tombola. Pochutnali jsme si na dobrůtkách z Jednoty u Dorotky, opekli buřty, všichni si užili balonkovou show, zpěv i tanec se skupinou Nanovo a veselé soutěže pro děti.

  Děkujeme za krásná přání.


Výzva 28

V rámci operačního programu Praha - pól růstu se paní učitelky zúčastnily zahraničních stáží ve Finsku a Nizozemsku, které byly zaměřené na začleňování dětí s OMJ. Prezentace z těchto stáží jsou k nahlédnutí ve fotogalerii. 


                                                          

                                  Archiv zpráv

                                                            25.4. 2019 v 17.00

                                               Na koštěti, děti, letí ježibaba sivé pleti.

                                  Těžký plášť má samé nitě, pohled, který vyděsí tě.

                                                           Na nose dvě bradavice....

                                                             Je to prostě krasavice.

            I když bez ohníčku, tak jsme si to moc užíli, tančili a zpívali jsme se skupinou Nanovo, soutěžili a nakonec ti nejstatečnější přespali v čarodějnické chýši.

 

 

Vánoční výstava

Od 26.11. do 30.11. 2018 jsme se opět setkali v příjemné vánoční atmosféře a užili si perníkový betlém, ozdobené stromečky, partu sněhuláků i ledové království a překrásné zvonečky, které děti vyráběly dome s rodiči.

Slavnost světýlek a dýní

Ve čtvrtek 1.11. v 16.00 se naše školní zahrada proměnila ve velkou dýňovou dílnu. Rodiče i prarodiče úpomáhali dětem vydlabat tu nejkrásněší dýni , ochutnali naši dýňovou polévku i další dýňové dobroty, které maminky připravily. Po setmění už děti lákali skřítci na lampionový průvod po sídlišti , děti je vyprovodily zpátky na zahradu, kde je uložily k zimnímu spánku. A na všechno nám svítily překrásné dýně.

Crosscup

11.října se tým naší školy zúčastnil závodu, Ondra z Medvědů získal zlato!!!!!!! Blahopřejeme.

Burza podzimního a zimního oblečení a sportovních potřeb

                    8.-10.10. proběhla tradiční burza, zimní oblečení poslouží a udělá radost dalším dětem. Těšíme se na jaře.

 

Víčka pro Barborku

Moc děkujeme za pomoc s víčky. Celkem se jich v červnu naložilo 914 kg! Z naší mateřské školy více než 300 kg. Celkem se ZŠ Campanus tedy Barborce posíláme 4 570 Kč. Bohužel výkup víček skončil a tak se budeme snažit najít cestu, jak Barborce pomáhat jinak. Ještě jednou moc děkuji.
To je dopis, který jsem dostala od hlavní organizátorky sbírky Marcely Plchové, která u nás před lety měla holčičku. Moc ráda přeposílám a děkuji. Věra Bokrová
 

 

ZAHRADNÍ SLAVNOST

20.6. jsme se na školní zahradě rozloučili s našimi předškoláky. Po slavnostním pasování jsme si společně zatančili se skupinou Nanovo, opekli buřtíky, potkali se s kamarády a rodiči. Přišly mezi nás i babičky z DS Háje, podívat se přišli i naši bývalí žáčci.
Milí školáci, přejeme vám krásné léto plné zážitků a dobrý start do školních let.Mateřinacup 2018

17.4. družtvo našich malých fotbalistů a fotbalistek získalo zlaté medaile.
"My jsme děti z Křejpárny,
medaile jsme vyhrály.
Hej, hej, hej, zlato už nesem!"

Blahopřejeme!

Na koštěti, děti, letí ježibaba sivé pleti.
Těžký plášť má samé nitě, pohled, který vyděsí tě.
Na nose dvě bradavice...
Je to prostě krasavice.

Čarodějnice a čarodějové přiletěli 26.4. na zahradu, provětrali svá košťata, zatančili si a zasoutěžili se skupinou Nanovo, opekli buřtíky, ochutnali čarodějnické dobrůtky.A na noc se ti nejstatečnější čarodějnickou uličkou odebrali ke spánku do chýše ježibabky Huhubrhy. Velikou radost nám udělalo, že přiletěli i čarodějové školní se svými rodiči a společně jsme si zavzpomínali na doby školkové. Už se těšíme na zahradní slavnost 20.června, přijďte si ji užít s námi!